Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Все про вагітність: тридцять третій тиждень

33 weekДитинка
Всі органи маляти вже розвинулися і деякі з них працюють так, як працюватимуть після народження. Формується шар підшкірного жиру, завдяки чому потрохи розгладжуються його морщинки. Шкіра стає рожевою, тоненьке волосся також сходить, його заміняє сироподібна маса. Цей «дитячий сирний крем» запобігає висиханню шкіри. Тоненьке волосся зі шкіри сходить і плаває в амніотичній рідині.

Так як маля робить невеличкі ковтки амніотичної рідини, воно втягує волосся, яке потім лоскоче і стимулює його кишечник, що дуже допомагає йому функціонувати після народження. Впродовж 24 годин після народження в маляти проявиться перша робота кишечника. Це випорожнення називається меконієм (першорідним калом). Він чорно-зеленого кольору, тягучий і не має запаху. Він виглядає, як зеленувата смола і так само липкий; ви матимете витирати дитину мигдалевою чи оливковою олією, щоб повністю прибрати меконій. Але подумаєте про це пізніше. Зараз маля має продовжувати рости. Воно вже має 41 см довжини і важить біля 2 кг. Протягом наступних чотирьох тижнів дитина набиратиме біля 57 грамів на день. В залежності від того, коли вона має народитися, вона досягне ваги від 3,6 до 4,6 кг. Маленькі дівчата зазвичай менші і легші, і перша дитина легша за наступну. Це залежить від зжатості м’язів живота, розтягненості матки і віку матері. Чим більше дітей має жінка, тим більш розтягнути м’язи її живота.

Вагітна мама
Класно бути вагітною і не мати ніяких проблем. Ви думаєте наперед, про момент пологів, і щасливі від того, що дає вам ваше тіло. Це щасливий період. Але деякі жінки мають болі внизу спини і тазові симптоми. Біль внизу спини частіше за все починається з тазу, і проявляється як ниюче відчуття стомленості внизу спини. Ваше тіло стає не таким еластичним. Біль може вдень зменшуватись чи зовсім зникати. Але якщо ви продовжуєте перевантажувати спину чи переживаєте стреси, тоді область, що болить, може розширюватися. Вона може охоплювати ваші стегна і литки, і весь ваш таз болітиме. Біль у тазі виникає не лише від старіння, надінтенсивних занять спортом, втоми на роботі, материнства, а й від гормону релаксину. Від 12 тижня вагітності у вас в крові підвищений рівень релаксину. Прогестерон дає впевненість, що від 16 тижня суглоби тазу м’якшатимуть. Релаксин запевняє, що під час пологів ваша матка розкриється достатньо широко, щоб дитина нормально пройшла, але це спричиняє розтягнення тканин. В деяких мам можуть з’являтися сідничні болі, так як кістки і суглоби сильно рухаються і зачіпають сідничний нерв.

• Якщо у вас сильні болі в тазі, попросіть вашу родину, друзів чи найману домохазяйку допомагати вам більше. Менше підіймайте дітей і тримайте їх на своїх колінах. • Нехай ваш вчитель з класів для вагітних чи лікар підкаже вам як запобігти проблемі «нестійкості тазу». • Нахили, тазові вправи та інші вправи з йоги допоможуть зменшити біль у тазі. Робіть їх протягом дня, але лише в тому разі, якщо від них легшає.

Майбутній батько
Коли з вашою дружиною все нормально, почувайтеся вільним, займіться собою чи своєю роботою. Завершіть ті справи, з якими ви давно хотіли покінчити. Проводьте час з друзями чи підіть погуляти ввечері. Ви поки що маєте на це час і повинні відпочити і розслабитися до того, як почнуться пологи. Можливо, після народження, вечори з друзями стануть рідкістю. Вашій дружині також потрібен той, хто буде щасливий і розслаблений, вчасно допоможе і зробить масаж, а не нитиме, коли їй погано. Не треба багато сперечатись, прийдіть до згоди одне з одним. Є те, що вам обом буде приємно робити разом: відчувати дитину, слухати її серцебиття, спілкуватись з нею та разом відвідувати класи для вагітних. Це найкраща підготовка до пологів. Народження дитини – це те, що ви робите удвох, тож і готуватися до цього маєте разом. Читати книжки, розмовляти з друзями, які вже стали батьками і пройшли через це раніше; і коли ви дивитесь на маля, воно автоматично стає членом вашої родини.

Джерело: mama-tato.com.ua (За матеріалами 3D Pegnancy)