Розклад занять

Дорогі мамусі, запрошуємо вас підготуватись до народження ДИВА.

Загалом, зараз є 8 занять, по неділях. Нова група набирається 1 раз в 2 місяці. Тернопіль, лише живі зустрічі.
Маємо чудових гостей на заняттях та подарунки. Найкращі відгуки та 17 річний досвід роботи.
Повний комплексний теоретичний підхід. Тематика занять 17-річного проекту ШКОЛА ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА СВ. АННИ охоплює найкращі та найважливіші теми. 

Навчання в Школі материнства продовжується згідно дотримань усіх правил безпеки. Ми піклуємося про здоров'я майбутніх матерів та їх діток.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ: відсилайте повідомлення у VIBER - 0679998452

Процес пологів продемонстроувала Лиз Чалмерс

sspilni pologiАкушерка і ведуча курсів для вагітних Ліз Чалмерс наочно продемонструвала процес пологів за допомогою повітряної кульки і м'ячика для пінг-понгу. Вийшло забавно, беремо на озброєння. «Спочатку потрібно засунути м'ячик для пінг-понгу всередину кульки. Якщо просто натягувати кульку на м'ячик, він застрягне. Як я завжди кажу на наших заняттях, слово «застрягне» в розмові про пологи намагаємося не вживати. Потрібно кінчиками пальців дістати до протилежного кінця кульки і розсунути «шийку» широко-широко, а потім вкласти всередину м'ячик. Зазвичай учасники занять люблять пожартувати на цю тему: як м'ячик для пінг-понгу потрапив в кульку? Тепер кульку потрібно надути, приблизно наполовину. Після цього м'ячик потрібно «закотити» до шийки кульки. Іноді її для цього потрібно трошки розтягнути. Тепер відпускаємо, м'ячик «заткне» прохід, і кулька не буде здуватися. Бачите, якщо тепер я навіть надавлю на кульку, з шийкою нічого не станеться: вона не розкриється. Так виглядають перейми Брекстон-Хікса, або тренувальні перейми. Зазвичай вони частішають до кінці вагітності, але на шийку особливо не впливають. Справжні перейми відбуваються нагорі, тут зосереджена їхня основна міць. М'яз коротшає і потовщується, тобто ніби призбирується ось тут, нагорі, і підтягує стінки, розтягує їх. Тепер я тягну зверху - потім відпускаю, тягну - потім відпускаю: як в справжніх переймах. Шийка матки таким чином стає все коротшим, але розкриття поки не відбувається. Тобто ми бачимо те, що відбувається на ранньому етапі пологів: більше укорочення шийки, ніж при розкритті. Тільки коли шийка укоротилася досить, вона починає розтягуватися, а іншими словами - розкриватися. Тут і учасники, і породіллі зазвичай починають нервувати. Це той самий критичний момент в пологах: «А-а-а! Я не розумію, тужитися чи ні!» І ми на це відповідаємо: «Все в порядку, просто дихай, просто дихай, м'яко, розкриття прекрасне, все добре розтягується!». І ... ще всього одна потуга і ... ось наш малюк! Всі веселяться і радіють. Учасники заняття в захваті. Я раджу, якщо в будинку є старші діти, показати їм цей фокус - вони люблять посміятися з цього приводу. Або можете на який-небудь нудною офісною зустрічі взяти і повеселити колег.»

За цим посиланням знайте відео